Divarese Super Friday - Divarese

CYBER MONDAY Kampanyası

Super Friday indirimleri 2020

Türkiye'de "Efsane Cuma" ve "Şahane Cuma" gibi farklı isimlerle bilinen Black Friday, her yıl dünyanın her yerinde milyonlarca insan tarafından heyecanla bekleniyor. Hesaplı alışveriş yapmayı seven, indirimleri hevesle takip eden kitleler için benzersiz bir fırsat olan Black Friday, coşkuyla kutlanıyor. Sizleri her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük indirimlerle karşılayan divarese.com.tr, Super Friday indirimleri en çok takip edilen mağazalar arasında yerini alıyor.

Super Friday Nedir? Super Friday Ne Zaman?

Super friday aslında 27 Kasım tarihinde gerçekleşir fakat divarese.com.tr’de kampanya 19 – 30 Kasım arasında aktif edilmektedir. Bu indirim döneminde kadın, erkek olmak üzere sonbahar/kış sezonunda;  Ayakkabı, Çanta, Aksesuar koleksiyonlarında yüzlerce üründe %50 net indirim ve akşamları sürpriz kampanyalar olacaktır.

Super Friday İndirimlerinden Ne Alınır?

İndirim dönemleri sadece günlük kullanılacak ürünleri kapsamıyor. Soğuk havaların gelmesi ile Bot ve Çizme ürün gruplarında ihtiyaçlarımız artıyor; Bu ürün grupları ile beraber özenle hazırlanan yeni sezon ürünlerimiz modern kadının asaletine ve şık beylerin duruşlarına benzersiz bir uyum sağlayacak ürünler için indirimler olacaktır. Böylelikle En sevdiğiniz Divarese ürünlerini çeşitlendirmeyi unutmayın!

Super Friday İndirimlerine Nasıl Hazırlık Yapılır?

Divarese.com.tr’de indirimler Kasım ayının ilk haftası itibariyle başlar Super Friday süpriz indirimleri ise 19 Kasım’da başlıyor. 19– 30 Kasım arasında devam edecek kampanya döneminde Network kalitesi ile özenle hazırlanan yeni sezon kışlık ürünleri belirleyip indirimleri takip edebilir, sepetinize attığınız her şeyi tükenmeden satın almanız gerekir. Hızlı hareket etmenin, indirim döneminde şart olduğunu unutmamalı, stoklar tükenmeden faydalanmalısınız! Alışveriş listenizi hazırlarken bu indirimlerin 30 Kasım’a kadar süreceğini unutmayın. Kasım ayı boyunca almak istediğiniz hediyelerden kışlık ve hatta yazlık ihtiyaçlarınıza kadar tüm Divarese ürünlerinin büyülü ayrıntılarıyla eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.  divarese.com.tr nin Black Friday kampanyasından büyük indirimlerle alışveriş yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Oturum Aç

E-Posta Adresiniz *

Şifreniz *

Şifremi unuttum