FAVORİLERİM

BLACK FRIDAY Kampanyası

DİVARESE BLACK FRIDAY İNDİRİMLERİ 2022

Milyonlarca kişiye avantajlı fiyatlarla alışveriş yapma fırsatı sunan Black Friday indirimleri 2022 senesinde de büyük bir heyecanla bekleniyor. Dünyanın en sevilen kampanyalarından biri olan Black Friday süresince alışveriş noktaları uzun saatler açık kalarak ziyaretçilerine sürpriz fırsatlar sunuyor. Sabahın erken saatlerinde başlayan alışveriş hareketi, gecenin geç saatlerine kadar uzanıyor. Dilediğiniz ürünü hayal ettiğiniz bütçelere alabilmeniz için tasarlanan Black Friday fırsatları, Divarese’de sizi bekliyor.

Black Friday Türkiye indirimleri nasıl oluyor?

Diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir katılımın olduğu Black Friday, her yıl bir önceki seneden daha çok ilgi görüyor. Ülkemizde Şahane Cuma veya Efsane Cuma gibi isimlerle de anılan bu kampanya döneminde, yılın belki de en avantajlı indirim oranları etiketlere yansıtılıyor.

Kampanya tarihi gelmeden çok önce Efsane Cuma indirimleri hangi mağazalarda geçerli olacak diye merak etmeye başlayanları ise vitrinleri süsleyen rengarenk afişler yanıtlıyor. Türkiye’nin en popüler caddelerinde ve en büyük alışveriş merkezlerinde keyifli bir hareket yaratan Black Friday, efsane fırsatlarla alışveriş yapmak isteyenlere çok önemli avantajlar sunuyor ve alışveriş yaparken indirimleri değerlendirmeyi seven kişilerin favorisi oluyor.

Black Friday Ne Demek?

Black Friday, dünya genelinde ilgi gören dev bir indirim kampanyası. Geçmişi 1960’lı yıllara dayanan Black Friday’in ismini alış şekli ise oldukça enteresan. Yapılan indirimlerden dolayı o dönemde Amerika Birleşik Devletleri’nin Philadelphia eyaletinde o kadar büyük bir izdihama sebep oluyor ki yaşanan trafik çilesinden dolayı ertesi gün tüm gazete manşetleri Black Friday, yani “Kara Cuma” olarak çıkıyor.

Her ne kadar bu hikayeden dolayı bu günün ismi olumsuz gibi dursa da yapılan indirimler dünyanın her köşesinde milyonlarca kişiyi mutlu ediyor. Küçük, büyük tüm markaların kayıtsız kalmadığı indirimler, çeşitli etkinliklerle de desteklenerek neredeyse tüm ayı kapsayan önemli bir alışveriş dönemine dönüşüyor.

Black Friday Ne Zaman Yapılır?

Tüm dünyanın yakından takip ettiği Black Friday indirim günleri sabırsızlıkla bekleniyor. Net tarihi her yıl değişen bu kampanyalar, kasım ayının son Cuma gününü kapsayacak şekilde düzenleniyor. Hal böyle olunca Efsane Cuma ne zaman 2022 senesinin de merak edilen sorularından biri oluyor.

Black Friday 2022 senesinde 25 Kasım tarihine denk geliyor. Kampanya çerçevesinde kasım ayı boyunca çeşitli etkinliklerle alışveriş yapmayı sevenlere güzel fırsatlar sunuluyor. Divarese koleksiyonlarına özel kampanyalar da hem mağazalar hem de online reyonlarda sizi bekliyor.

Divarese’nin Şaşırtan Black Friday İndirimleri Bu yıl da Yüz Güldürüyor!

Benzersiz kadın ve erkek koleksiyonlarıyla tarz ve konforun iddialı markası Divarese’nin Black Friday indirimleri her yıl büyük ilgi görüyor. Markanın sunduğu eşsiz ürün seçkisine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için siz de bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Farklı oranlarda indirim ve farklı avantajlarla satışa sunulacak Divarese ürünlerini sepetinize atıp Black Friday 2022 kampanyasından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz akıllı telefonunuza Divarese mobil uygulamasını indirerek uygulamaya özel fırsatlardan da haberdar olabilirsiniz.

Black Friday İndirimlerinden Neler Alabilirsiniz?

Yeni yıl sezonunun hemen öncesinde düzenlenen Black Friday kampanyasından faydalanarak ayakkabı dolabınızın eksik parçalarını çok uygun fiyatlarla tamamlayabilirsiniz. Yeni yıl gecesi giymek için Divarese koleksiyonlarından şık bir stiletto seçebilir veya kış boyunca kullanabileceğiniz botlar arasından bir tercih yaparak soğuk günler için iyi bir yatırım yapabilirsiniz. Sizin olmasını istediğiniz postacı çantasını inanılmaz indirimlerle satın alıp hem şık hem kullanışlı bir deri mont ile kombin yapmak için de bu dev fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Oturum Aç

E-Posta Adresiniz *

Şifreniz *

Şifremi unuttum