FAVORİLERİM

11.11 Kampanyası

DİVARESE 11.11 İNDİRİMİ 2022 BAŞLIYOR

Kasım ayının en sevilen alışveriş etkinliklerinden 11.11 indirimleri çok yakında başlıyor. Birbirinden avantajlı kampanyalar sayesinde Divarese sonbahar ve kış kreasyonları arasından o en beğendiğiniz ürünleri çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Stoklarla sınırlı fırsatları kaçırmamak için alışveriş listenizi şimdiden hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Neden 11.11 İndirimi?

Mağaza vitrinleri indirim ve kampanya ilanlarıyla donatılıp bütün yayın organları bu konudan bahsediyorken siz de 11.11 indirimi nedir diye merak ediyor olabilirsiniz. Her şey 1993’te bir grup üniversiteli gencin Çin’de yalnızlığı kutlamak amacıyla Single Day, yani Yalnızlar Günü adlı bir festival düzenlemesiyle ortaya çıktı. Çok dikkat çeken bu etkinlik, ilerleyen yıllarda dünya çapında düzenlenmeye başlandı. Zaman zarfında önemli bir alışveriş etkinliğine dönüşen 11.11 kampanyası, festivalin devamı niteliğinde her sene Kasım ayının 11’inde düzenleniyor. Bu sebeple de dünyanın pek çok ülkesinde bu tarihi simgeleyen 11.11 rakamlarıyla anılıyor.

11.11 İndirimlerinde Neler Oluyor?

11.11 kampanyaları sürpriz indirimler, promosyon kuponları ve avantajlı ödeme koşulları gibi pek çok fırsatı bir arada sunuyor. Kampanya dönemi boyunca reyonlarda hem sonbahar hem de kış koleksiyonları sergilenirken yeni yıl kreasyonlarının lansmanları da yapılmaya başlanıyor. Sezon ürünlerinin indirimli fiyatlarla sunulması, alışveriş ve moda tutkunlarının her yıl Kasım ayının gelmesini iple çekmesini sağlıyor.

Divarese 11.11 Kampanyası Tüm Mağaza ve Online Satış Kanallarında

11.11 döneminde tüm seçili ürün gruplarında yüksek oranlı indirimler Divarese’de de sizi bekliyor. Son moda tasarımlarla dolabınızı yenileyip kendinizi dilediğinizce şımartmak isterseniz birbirinden şık kadın ve erkek koleksiyonları arasından avantajlı fiyatlara alışveriş yapabilirsiniz. Yaklaşan yeni yıl için hediyelerinizi seçebilir ya da sevdiklerinize beklenmedik küçük sürprizler yapabilirsiniz. Divarese 11.11 indirimlerinden yararlanmak için hemen şimdi online reyonlar arasında gezintiye çıkabilirsiniz.

Oturum Aç

E-Posta Adresiniz *

Şifreniz *

Şifremi unuttum