Divarese-bilgilendirme - Divarese
Bizim İçin Çok Değerlisiniz!
Bizim İçin Çok Değerlisiniz. Mağaza Teslimat ve İade/Değişim İşlemlerimiz Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayınız
Değerli Müşterilerimiz,
 
Divarese olarak tüm dünyada ve ülkemizde etkisi hala süren Covid-19 salgını ile mücadelede, sizlerin güvenliği ve sağlığı için üzerimize düşen görevleri eksiksiz olarak yerine getirmek en büyük önceliğimiz.
 
  • Pandemi önlemleri kapsamında alınan karar doğrultusunda AVM ve cadde
mağazalarımız, 29 Nisan 2021 Perşembe günü 19:00’dan itibaren 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar kapalı olacak.
 
Bu süreçte sizlere Divarese.com.tr ve Divarese Mobil Uygulaması üzerinden hizmet vermeye devam edeceğiz. Ayrıca onlinedestek@aymarka.com.tr ve 444 3 662 müşteri hizmetleri üzerinden Koşulsuz Müşteri Mutluluğu ilkelerimiz ile birlikte olmaya devam edeceğiz.
 
 
Click&Collect
Online satış kanallarından mağazalarımızdan teslim alınmak üzere siparişi verilmiş Click&Collect ürünleriniz ile mağazalarımızda bulunan tadilatı tamamlanmış ürünlerinizi adreslerinize en kısa sürede sizlere ulaştıracağız. Teslimatını sağlayamadığımız durumlarda, ürünlerinizi mağazalarımız açıldığında teslim alabileceksiniz.
 
İade ve değişim işlemlerinizde kolaylık
Mağazalarımızdan satınalmış olduğunuz kullanılmamış ürünlerinizin iade/değişim süreleri mağaza hizmetlerimizin durdurulduğu gün itibarı ile dondurulmuştur. Böylece ürünlerinizin iade/değişim işlemlerini mağazalarımızın açılışından itibaren 30 gün içinde yapabileceksiniz.
 
Online alışverişlerinizde de koşulsuz müşteri mutluluğu
Divarese.com.tr’den yapmış olduğunuz alışverişlerinizin iade/değişim sürelerini 45 güne uzattık. İade süresi bu süreçte dolmuş ve kullanılmamış ürünlerinizin iade/değişim işlemlerini mağazalarımızın açılış tarihinden itibaren 30 gün içinde yapabileceksiniz.
 
Ücretsiz Kargo
31 Mayıs 2021 tarihine kadar Divarese.com.tr’den yapacağınız tüm alışverişlerinizde ücretsiz kargo ayrıcalığı sunuyoruz.
 
Siparişiniz 24 Saatte Kargoda
31 Mayıs 2021 tarihine kadar siparişinizi 24 saatte kargoya teslim ediyoruz.
 
Bu zorlu dönemi hep birlikte aşacağımıza olan inancımızla sağlıklı günler diler, göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.
 
Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.
 

Oturum Aç

E-Posta Adresiniz *

Şifreniz *

Şifremi unuttum