Hopi Alışverişin App’i

 

  • Hopi Hakkında
  • Hopi Kampanyaları

Hopi Hakkında

Hopi Nedir?

  • Yeni alışveriş arkadaşın Hopi akıllı telefonununa yükleyeceğin ücretsiz bir uygulama. Hopi ile alışveriş yaptıkça Paracık kazanır, o Paracık'ları kat kat değerli harcarsın.

Paracık'larımı Nerelerde Kullanabilirim?

  • Hopi'ni giyimden teknolojiye seyahatten ev alışverişine Divarese dahil yüzlerce markada kullanabilirsin.

Hopi Tanıtım Videoları

Tümünü Göster Tümünü Gizle

Hopi Kampanyaları

Hopi George Hogg Kampanyası

Kampanya 30 Temmuz - 4 Ağustos 2015 tarihleri arasında Hopi üyesi Divarese mağazalarında Hopi kimliği ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada George Hogg ayakkabılara %20 indirime ek olarak %10 Paracık kazandırılacaktır. Kampanya 2015 yaz ürünü ve 2016 Kış ürünü Hopi'li alışverişlerde geçerlidir. 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Uygulama indirim/kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir. Detaylar hopi.com.tr’de.

Hopi Paracık Kampanyası

Kampanya 30 Temmuz - 4 Ağustos 2015 tarihleri arasında Hopi üyesi Divarese mağazalarında Hopi kimliği ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada 2015 yaz koleksiyonu ürünlerinde 2. ürüne %20 indirim yapılacaktır. 2015 yaz koleksiyonu ve 2016 kış koleksiyonu ürünlerinde 300 TL-499 TL arası alışverişlerinizde 30 paracık, 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 paracık yüklenecektir. Kampanyaya George Hogglar dahil değildir. 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Uygulama indirim/kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir. Detaylar hopi.com.tr’de.

Tümünü Göster Tümünü Gizle

Oturum Aç

E-Posta Adresiniz *

Şifreniz *

Şifremi unuttum