Blog - Divarese

İtalyanlar Buluştu!
1957 yılında İtalya’nın kuzeyinde kendi hikayesinin yolculuğuna çıkan ve İtalya’nın dar sokaklarından sonra kapılarını tüm dünyaya açan Fiat 500, bugün hala moda ve araba kelimeleri bir arada kullanıldığında ilk akla gelen marka oluyor.

Özündeki İtalyan tarzını korurken modayı sürekli takip ederek kendini güncel tutmayı başaran Fiat 500, ilk yıllarındaki retro ruhunu hala tasarımlarında hissettiriyor.

Tasarımının yanı sıra ergonomik yapısı ve konforuyla “Şehir Arabası” kavramı da Fiat 500’le hayatımıza giriyor. Şehir hayatında; konforu, teknolojik özellikleri, güvenli yapısı ve tüm bu özelliklerin önüne geçen İtalyan tasarımı ile ayakları yerden kesen Fiat 500’ün ayakkabı ile olan ilişkisi de uzun zaman öncesine dayanıyor. İlk olarak Fiat’ın sahibi Gianni Agnelli için özel olarak üretilen “Car Shoes”, bugün güvenli ve rahat araba kullanmanın en şık halini sunuyor.Geçen yıllar boyunca günümüzün modern çizgilerine uyum sağlayan ve teknolojisiyle giderek daha da gelişen Fiat 500’lerle birlikte “Car Shoes” trendi de popülerliğini zirveye taşıyor. Sadece araba kullanırken değil, gündelik stilde de karşımıza çıkan sürüş ayakkabıları özellikle bahar ve yaz aylarının yeni başrol oyuncularından...Ünlü İtalyanların buluşması da işte tam bu noktada gerçekleşiyor. Tasarım  çizgisi ve kalitesiyle İtalyan kökenlerinden ödün vermeyen Divarese, Fiat 500 için özel olarak tasarladığı car shoes modelleriyle moda ve ayakkabı dünyasını yeniden bir araya getiriyor. Renkleriyle İtalyan stilinin altını çizen ayakkabılar, esnek formlarıyla ayağın şeklini alarak güvenli sürüş keyfini en üst seviyeye taşıyor. Bu özel işbirliği modanın diğer alanlarla ilişkisini hatırlatırken, stilinizden ödün vermeden araba kullanmanın ayrıcalığını adımlara taşıyor.
Bu ikiliden ilham alarak car shoes rahatlığını daha yakından keşfetmek için adres:
https://www.divarese.com.tr/icerik-kategorileri-fiat-500_364

 

Oturum Aç

E-Posta Adresiniz *

Şifreniz *

Şifremi unuttum