Blog - Divarese
     
  Fabriano Dünyasını Keşfedin

Tüm hikayesini bir kağıtla başlatan ve bugün en ünlü kağıt markalarından biri haline gelen Fabriano, farklı tarzlara hitap eden ürünleriyle geniş bir çekim alanına sahip. İlgi alanlarını hobi olmaktan çıkarıp özel bir tutkuya dönüştüren tasarımlar, yazarlar ve koleksiyonerler gibi meraklıları için tam bir arzu nesnesi niteliğinde.

 

Yazma Tutkunlarına Fabriano

Yazma tutkunlarının en yakın dostları kalemler, gündelik kullanımların yanı sıra koleksiyonerlik için de ideal parçalar. Kurşun kalemin hassasiyetini tasarımla buluşturan ahşap kalemler, 5mm’lik kurşun uç yedekleri ve kalemtraşıyla birlikte kusursuz bir set.

  

Lezzet Tutkunlarına Fabriano

Lezzet tutkunuzun peşinden gitmek için profesyonel bir gurmeye ihtiyacınız yok. Beğendiğiniz restoranları ya da tarifleri not alabileceğiniz Fabriano restoran günlüğü ile artık siz de gurmelik yönünde kendi adımlarınızı atabilirsiniz.

Seyahat Tutkunlarına Fabriano

Seyahat planları için yazın gelişini beklemiyor ve her hafta sonlarına yakın rotalı seyahatler koyuyorsanız Fabriano’nun seyahat cüzdanı tam size göre. Özellikle bilet, pasaport gibi ayrı bölümlere sahip bu cüzdan, seyahatlerinizin en pratik ve hayat kurtarıcı aksesuarı olmaya aday.
 

Film Tutkunlarına Fabriano

Film izlemek sizin için vazgeçilmez bir tutkuysa bu tutkunuzu bir adım ileri taşımaya ne dersiniz? Fabriano film günlüğü ile izlediğiniz ya da en sevdiğiniz filmleri, filmlerle ilgili kritiklerinizi not alarak arşivinize ekleyebilirsiniz.Resim Tutkunlarına Fabriano

Resim yapmanın en keyifli yanı renklerle içiçe olmak diyorsanız Fabriano’nun renkli dünyasını keşfetmelisiniz. Geniş renk skalasıyla dikkat çeken kurşun boyama kalemleri resim tutkunuzda size eşlik etmeye hazır.
Tüm bu Fabriano ürünlerine Divarese mağazalarından ulaşabilir, hobilerinizi tutkuya dönüştürebilirsiniz...
 

Oturum Aç

E-Posta Adresiniz *

Şifreniz *

Şifremi unuttum