KARTLARINIZIN İNTERNET ALIŞVERİŞİNE  AÇILMASI İÇİN ONAYINIZ GEREKİYOR
 
Değerli Müşterimiz,
Yeni yasal düzenlemelere göre 31 Ocak 2018 tarihinden itibaren internet  alışverişleri için onayı bulunmayan kredi kartları bankalar tarafından online alışverişlere kapatılmıştır. Network.com.tr’de kesintisiz alışveriş deneyimine devam edebilmeniz için banka özelinde yönlendirmeleri bilgilerinize sunarız.
 
Garanti
Ek kartlarınız ve banka kartlarınız dahil tüm Garanti  bankası kartlarınızın internet tercihlerinin açık kalmasını onaylıyorsanız TERCİH yazıp, tek bir kartınız için onaylıyorsanız ONAY yazıp kart son 6 haneyi 3340’a göndermeniz gerekmektedir. SMS’in yanı sıra Çağrı Merkezi’ni arayarak veya BonusFlaş aracılığıyla da internet tercihlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

QNB Finansbank
QNB Finansbank kredi kartları için; INTERNET yazıp bir boşluk bırakıp kredi kartı numaranızın son dört rakamını yazarak 2273’e gönderebilirsiniz. SMS, ATM veya Internet Şubesi kanallarından herhangi birini kullanarak önceden onay verdiğiniz kartlarınız için tekrar onay vermenize gerek bulunmamaktadır.
 
Halkbank
Halkbank Kredi Kartları için; bankamız kartlarına e-ticaret onayı verebilmesi için “ONAY” yazıp 3404’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

İşbankası
İş Bankası’na ait kartınıza onay vermek için ONAY yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 4402’ye SMS ile gönderebilirsiniz veya 0850 724 0 724 no’lu numaradan İş Bankası Müşteri Hizmetlerini arayıp talimat verebilirsiniz.

Yapı Kredi
Tüm bireysel kartlarınız ile 31 Ocak tarihinden sonra internet alışverişlerine devam edebilmeniz için SMS ile YETKİ yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaranızı 4944’e ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Her bir kartınız için farklı yetkiler belirlemek isterseniz Yapı Kredi İnternet Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Akbank
Akbank kredi kartınızı açtırmak için; INTERNET yazıp kartın son dört hanesiyle beraber 8885’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Vakıfbank
Vakıfbank kartlarınızla internette rahatça alışveriş yapmaya devam etmek için internet tercihlerinizin açık kalmasını onaylıyorsanız, SMS ile ONAY yazıp kart son 6 haneyi 5724’e gönderebilirsiniz veya 0850 222 0 724 no’lu numaradan Vakıfbank Müşteri Hizmetlerini arayarak talimat verebilirsiniz.

ING Bank 
ING kartlarınızla internette rahatça alışveriş yapmaya devam etmek için internet tercihlerinizin açık kalmasını onaylıyorsanız, SMS ile ONAY yazıp kart son 4 haneyi 2205’e gönderebilirsiniz veya 0850 222 0 600 no’lu numaradan ING Müşteri Hizmetlerini arayarak talimat verebilirsiniz.

Denizbank 
Denizbank kartlarınızla internette rahatça alışveriş yapmaya devam etmek için internet tercihlerinizin açık kalmasını onaylıyorsanız, SMS ile SANAL yazıp kart son 4 haneyi 3280’e gönderebilirsiniz veya 0850 222 0 800 no’lu numaradan Denizbank Müşteri Hizmetlerini arayarak talimat verebilirsiniz.

Diğer Bankalar 
Onay işlemi için bankanızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Oturum Aç

E-Posta Adresiniz *

Şifreniz *

Şifremi unuttum